II Urodziny!

opublikowane: 9 sie 2014, 12:05 przez Bartosz Mikołajczyk   [ zaktualizowane 9 sie 2014, 12:40 ]

Kochani czytelnicy!


Nasz portal właśnie obchodzi drugą rocznicę. Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami. W trakcie ostatniego roku stworzyliśmy platformę edukacyjną dostępną pod adresem e-nauka.opiekunmedyczny.com.pl, wystąpiliśmy z zapytaniami do Ministerstwa Zdrowia a także Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, które miały na celu uściślenie zakresu kompetencji naszego zawodu. Pozwoliło to nam na rozwianie wątpliwości dotyczących zawodu oraz stworzenie informatora, który ma na celu zebranie w jednym miejscu interpretacji prawnych, które pojawiły się do tej pory. Informator ten dostępny jest na naszej stronie. Poza tym wciąż dodajemy nowe informacje do naszego poradnika, aktualizujemy działy, tak by dostarczyć Wam jak najwięcej narzędzi, które mogą być użyteczne w pracy. W jednym miejscu zbieramy też terminy szkoleń, które odbywają się w całej Polsce czy dane szkół, które kształcą w zawodzie.

Pamiętaj, że możesz nam pomóc w tworzeniu strony. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy? Twoja szkoła nie jest ujęta w wykazie? Masz ciekawy materiał, którym chcesz się podzielić z innymi opiekunami medycznymi albo masz jakąś sugestię zmian? Daj nam znać a chętnie to dodamy :)

Dziękujemy wszystkim, za to, że nasza strona od początku istnienia została wyświetlona prawie 110 000 razy przez prawie 48 000 użytkowników, obecnie miesięcznie odwiedza nas nawet ponad 3 500 użytkowników, wyświetlając strony ponad 7 500 razy. Naszą stronę na Facebooku polubiło prawie 2 000 osób, niektóre posty tam zamieszczone docierają do prawie 4 500 osób, na portalu e-learningowym zostało założonych ponad 140 kont, a newsletter dociera do prawie 400 osób. To dzięki wam i dla was tworzymy ten portal. Mamy jeszcze wiele planów, które chcemy w kolejnym roku sukcesywnie realizować :)

Mamy nadzieję, ze kolejna rocznicę będziemy obchodzić jeszcze radośniej i w coraz szerszym gronie.


Redakcja portalu,

www.OpiekunMedyczny.com.pl

Comments