Pierwsza świeczka na portalowym torcie!

opublikowane: 9 sie 2013, 11:05 przez Krzysztof Tłoczek
Kochani czytelnicy,

zgodnie z naszym kalendarium dzisiaj świętujemy I rocznicę oficjalnego startu naszego portalu.
Nasz portal przez ten rok rozwinął się tak, że zaskoczył nas samych. Początkowo bardzo skromnie, dziś może poszczycić się nie tylko własnymi produktami - jak np. Poradnik OM, ale także aktualizowanymi na bieżąco nowościami ze świata ochrony zdrowia, kalendarium i mapą szkoleń, materiałami do edukacji, waszymi refleksjami a nawet miejscem na rozrywkę i odpoczynek.

Nasz portal notuje do 200 odwiedzających dziennie, regularnie rozszyła newsletter do prawie 100 odbiorców oraz prowadzi swój fan page na portalu Facebook, gdzie niektóre posty trafiają aż do około 2000 uzytkowników.
Cieszymy się, że jesteśmy z Wami, cieszymy się, że tak aktywnie włączacie się w tworzenie naszego portalu, dopingujecie nas w wiadomościach i komentarzach i coraz częściej sięgacie po wiedze zawartą na naszych stronach.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszego newslettera, gdyż tam najwcześniej dowiadujecie się o nowościach czy planowanych zmianach.
Już teraz możemy powiedzieć, że planowane zmiany od 1 września przyniosą wiele korzyści nie tylko pracującym ale także uczącym się. To właśnie od 1 września czytelnicy naszego newslettera a w kolejnym miesiącu wszyscy chętni będa mogli korzystać z przygotowywanej przez nas przez ostatni czas platformy e-learningowej.

Nie są to wszystkie zmiany, cały czas wprowadzane są pewne poprawki do ukladu stron, grafiki czy treści. dodawane sa także nowe propozycje - już teraz możemy powiedzieć, że miłośnicy języka angielskiego lub ci, którzy pracują za granicą beda mogli już od jutra również znaleźć coś dla siebie.
mijający rok, to także czas kiedy wysyłaliśmy ważne zapytania do właściwych dla naszego zawodu ministerstw informując was o odpowiedziach, czas gdy wyszliśmy z propozycją Dnia Opiekuna Medycznego, którego drugie obchody, jeszcze huczniej planujemy juz na następny rok czy chociażby powstanie oryginalnego loga naszej strony.
Jak widać, nasza wciąz rozwijająca sie o nowych specjalistów z różnych dziedzin, redakcja nie próżnuje, ale własnie dla Was dostarcza zupełnie bezpłatnie, wiele użytecznych narzędzi. Mamy nadzieję, ze kolejna rocznicę będziemy obchodzić jeszcze radośniej i w coraz szerszym gronie.

Wszystkim z tej okazji chcemy życzyć wszystkiego co dobre, piekne no i... zdrowe oczywiście!

Redakcja Portalu
Comments