Podsumowanie 2018 roku

opublikowane: 6 sty 2019, 09:30 przez Bartosz Mikołajczyk
Drodzy Opiekunowie Medyczni!

Dziękujemy za to, że kolejny rok jesteście z nami. Chcielibyśmy podsumować ubiegły rok oraz utwierdzić Was w tym, że dalej będziemy działać na rzecz opiekunów medycznych. Zrealizowane do tej pory działania mają przede wszystkim na celu jednoczenie opiekunów medycznych, promocję zawodu ale i przede wszystkim jego rozwój.

  • Strona www.opiekunmedyczny.com.pl oraz www.facebook.com/opiekun.medyczny/ - dwie strony, które cały czas stanowią platformę kontaktu i wymiany informacji pomiędzy opiekunami medycznymi.
  • Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych - już 3 edycja wydarzenia, podczas którego co roku spotykamy się w innym mieście by posłuchać cennych wykładów, podzielić się informacjami a także poznać innych opiekunów medycznych.
  • Rocznik Opiekunów Medycznych - coroczne pismo, które wydawane jest przy okazji konferencji. Dostępne bezpłatnie w formie elektronicznej.
  • Warsztaty - w tym roku przeprowadziliśmy kolejną edycję warsztatów KWASS (Komunikacja, Wypalenie, Asertywność, Stres i Sytuacje trudne w pracy OM) oraz STOP Agresji (przeciwdziałania agresji i mobbingowi w miejscu pracy opiekuna medycznego).
  • Uczestniczyliśmy również w wielu spotkaniach, debatach i konferencjach podczas których promowaliśmy zawód opiekuna medycznego i działaliśmy na rzecz jego rozwoju. Śledzimy również realizację Strategii na rzecz pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce w zakresie dotyczącym opiekuna medycznego.
  • Podjęliśmy również współpracę z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Opiekunów Medycznych - www.opiekunmedyczny.org
To wszystko dzięki Wam i dla Was! 
Prosimy również o wsparcie Fundacji, dzięki czemu będziemy mogli robić jeszcze więcej. 
Więcej informacji jak to zrobić na stronie "Wesprzyj nas".

Dziękujemy!
Comments