V Konferencja odbędzie się ON-LINE!

opublikowane: 19 lip 2020, 06:27 przez Krzysztof Tłoczek   [ zaktualizowane 19 lip 2020, 06:28 ]

Kochani Opiekunowie Medyczni

14 kwietnia 2020 r. poinformowaliśmy Państwa, iż z troski o Państwa bezpieczeństwo oraz w zgodzie z najnowszymi wskazaniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii Covid-19 zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych podjął decyzję o zmianie terminu V Ogólnopolskiej Konferencji Opiekunów Medycznych, na 19. września 2020 w Katowicach.

W wyniku wprowadzenia najnowszych wytycznych dot. sposobu przeprowadzania takich wydarzeń, jak również mając na uwadze, iż większość z Was - uczestników naszej konferencji to personel medyczny zatrudniony w Szpitalach i placówkach opiekuńczych, kierując się Waszym komfortem i bezpieczeństwem podjęliśmy decyzję by nasza Konferencja odbywała się w całości on-line.
Termin Konferencji pozostaje niezmieniony, tj. 19 września 2020 (sobota) - natomiast spotkamy się na żywo w przestrzeni wirtualnej - na specjalnej platformie.

Dodatkowo obok uczestnictwa w Konferencji, każdy z Was otrzyma dodatkowe bonusy, m.in. kurier dostarczy Wam pakiet konferencyjny wraz z kolejnym numerem Rocznika Opiekunów Medycznych, a Wy otrzymacie miesięczny dostęp do Akademii Opiekuna Medycznego - i to wszystko wraz z Konferencją w tej samej niezmienionej promocyjnej cenie!


Więcej szczegółów - kliknij tutaj.


Pozdrawiam i do zobaczenia na łączach,
Bartosz Mikołajczyk

Prezes Zarządu
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia
Opiekunów Medycznych

Comments