STOP AGRESJI - nowe warsztaty dla OM!

opublikowane: 18 wrz 2018, 12:16 przez Krzysztof Tłoczek   [ zaktualizowane 29 sty 2019, 09:46 przez Bartosz Mikołajczyk ]
Opiekun medyczny należy do jednego 
z zawodów, których zadaniem jest opieka nad osobami w placówkach służby zdrowia. 

Z badań Amerykańskiego Związku Pielęgniarskiego wynika, że 25% pielęgniarek oceniło agresję jako poważny problem w miejscu pracy a ponad 57% doświadczyło agresji werbalnej w miejscu pracy słownej a 17% fizycznej. Umiejętność radzenia sobie z agresją w miejscu pracy jest niezwykle ważna by opiekunowie medyczni mogli lepiej radzić sobie ze stresem, jak również przeciwdziałać skutkom przemocy (fizycznym jak i psychicznym).

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, Fundacja OpiekunMedyczny.com.pl wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Opiekunów Medycznych serdecznie zaprasza na Warsztaty "Stop Agresji", które zawierają rzetelne i zgodne z obecnym stanem wiedzy z zakresu psychologii informacje na temat sposobów rozpoznawania oznak agresji i jej zapobieganiu.

Program warsztatów przybliży uczestnikom umiejętności radzenia sobie z wysokim poziomem stresu, przeciwdziałaniem wystąpienia agresji i możliwościami poradzenia sobie z nią. Pomoże zrozumieć również jakie mechanizmy kryją się za powstawaniem agresji.

Jeśli jesteś opiekunem medycznym i pracujesz obecnie na tym stanowisku (lub pokrewnym) - nie czekaj - zapisz się już dziś.

Warszawa - 17 XI 2018 - kliknij TUTAJ by się zapisać!
ul. Długa 29 (budynek Federacji Związków Zawodowych "METALOWCY")

Katowice - 1 XII 2018 - kliknij TUTAJ by się zapisać!
ul. Żeliwna 38 - Sala A

Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-16:00

UWAGA! Warsztaty "Stop Agresji" są bezpłatne dla członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych!

Więcej informacji jak zostać członkiem OSOM na stronie: www.OpiekunMedyczny.org

Koszt dla pozostałych osób: 100 zł.

Opłatę prosimy wnieść w ciągu 7 dni od rejestracji na konto Fundacji: Nest Bank 66 2530 0008 2018 1028 2174 0001 w tytule podając imię i nazwisko uczestnika.

Comments