Zmieniamy się dla Ciebie!

opublikowane: 10 lut 2013, 10:04 przez Krzysztof Tłoczek   [ zaktualizowane 10 lut 2013, 10:12 ]
Być może częśc z naszych stałych czytelników juz zauwazyła, że sekcja Edukacja została zreorganizowana.
Pojawiła się na niej zakładka Ważne wydarzenia, która pozwoli szybko odnaleźć te kursy, szkolenia czy warsztaty, które są dedykowane dla opiekunów medycznych. To wygodne narzędzie dla tych, którzy są zainteresowani ciągłym rozwojem zawodowym i podnoszeniam kwalifikacji.
Ale to nie koniec! W zakładce Edukacja pozaszkolna znajdą Państwo dwa wygodne narzędzia. Pierwsze z nich to mapa, która pozwoli na odszukanie wydarzeń edukacyjnych w wybranej okolicy. Drugie z nich, to kalendarz, który pozwoli zaplanować kolejne miesiące tak by nie przegapic żadnego z nich.

Nasza redakcja ma już kolejne pomysły na rozbudowę strony. Zaplanowaliśmy na kolejne trzy miesiące dodanie nowych ciekawych działów informacyjnych, a także dalsze rozbudowywanie działu multimedia i edukacja o nowe jeszcze ciekawsze usługi. To wszystko bez przerw w funkcjonowaniu strony!

Jeśli masz ciekawy pomysł na funkcjonalnośc lub temat działu podziel sie nim z nami za pomoca formularza kontaktowego. Razem twórzmy ten pierwszy wortal dla opiekunów medycznych.

Stały wzrost zainteresowania, wyrażany obecnie przez ponad sto odsłon dziennie upewnia nas, że potrzeby sa
ogromne a sprostać im mozemy tylko razem :) Do dzieła!
Comments