Ogólnopolska Konferencja dla Opiekunów Medycznych - Wrocław 11.05.2019

opublikowane: 9 mar 2016, 04:15 przez Bartosz Mikołajczyk   [ zaktualizowane 16 mar 2019, 04:05 ]

Fundacja OpiekunMedyczny.com.pl oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych mają zaszczyt zaprosić Państwa na:


Ogólnopolską Konferencję dla Opiekunów Medycznych.


Jest to coroczne wydarzenie, podczas którego opiekunowie medyczni mają możliwość spotkania się w przyjaznej atmosferze, wymiany doświadczeń a przede wszystkim uczestniczą w wielu interesujących wykładach, które przydadzą się w codziennej pracy.


Termin konferencji to zawsze sobota wypadająca przed Dniem Opiekuna Medycznego - w tym roku jest to 11 maja 2019 roku.


Podczas konferencji będziecie Państwo mieli możliwość wysłuchania wielu prezentacji dotyczących psychologii, opieki nad pacjentem czy żywienia. Dalsze informacje o konferencji będą zamieszczane na stronie. Restracja jest już otwarta - formularz zapisów poniżej!

W ramach wydarzenia każdy uczestnik otrzyma materiały konferencyjne oraz drukowany egzemplarz Rocznika Opiekunów Medycznych.


Jeśli chcesz być na bieżąco dopisz się do newslettera.


Do zobaczenia już wkrótce!


Wydarzenie: Konferencja Opiekun Medyczny 2019

Termin: 11 maja 2019, 9:00-16:00

Miejsce: Wrocław


Dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie.


Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji, materiały szkoleniowe oraz drukowany egzemplarz Rocznika Opiekunów Medycznych a także skorzysta z przerw kawowych i obiadu zapewnionego przez organizatora.


W celu rezerwacji miejsca na konferencji prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz o dokonanie opłaty za udział w wysokości 100 zł na konto fundacji: Nest Bank 66 2530 0008 2018 1028 2174 0001 w ciągu 7 dni. Tytułem: "imię i nazwisko (jeśli wpłata dotyczy innej osoby) oraz Konferencja 2019".

UWAGA: Członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych są zwolnieni z opłaty za udział w Konferencji. Warunkiem jest uregulowany status członka OSOM (wysłana deklaracja + opłacona składka członkowska za 2019 rok)

Formularz rejestracji jest już aktywny! Zapisz się już teraz, by zapewnić sobie udział w tym wydarzeniu!Wstępny Plan Konferencji - kliknij tutaj.

Regulamin - kliknij tutaj.

PARTNERZY:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych


Comments