Rocznik Opiekunów Medycznych

Rocznik Opiekunów Medycznych to czasopismo skierowane do opiekunów medycznych w Polsce i osób zainteresowanych tą tematyką. Porusza ciekawe tematy dotyczące tego zawodu a także zagadnień z zakresu zdrowia publicznego, psychologii i etyki. Pierwszy numer został na podstawie materiałów szkoleniowych przygotowanych w ramach konferencji „Opiekun Medyczny 2016”, która odbyła się 14 maja 2016 roku w Warszawie. Czasopismo te wydawane jest przez Fundację OpiekunMedyczny.com.pl w ramach jej działań statutowych.

Kolejne numery będą wydawane 14 maja każdego roku. Dzień ten został zaproponowany przez naszych działaczy jako nieformalny Dzień Opiekunów Medycznych, który będziemy obchodzić coroczną konferencją.

Jak sama nazwa wskazuje jest to czasopismo dla każdego z nas – możesz nie tylko je czytać ale i współtworzyć. Jeśli chcesz zamieścić swój artykuł związany z naszym zawodem, reklamę czy też masz pomysł na artykuł nie czekaj – skontaktuj się z nami!

Rocznik w formie elektronicznej dostępny jest bezpłatnie i można go pobrać z linku poniżej. Jeśli możesz wesprzyj nasze działania – to tylko dzięki waszemu wsparciu możemy realizować nasze inicjatywy.

Dotychczasowe numery (kliknij aby włączyć podgląd):

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2016 (1)

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2017 (2)

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2018 (3)

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2019 (4)

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2020 (5)

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2021 (6)

ROCZNIK OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH 2022 (7)